top of page

Çalışan mı arıyorsunuz? BİZ BURADAYIZ!

Group Corporate Video Conference Computer Monitor Screen_edited.jpg
Ofiste El Sıkışma
Rahat Ofis Toplantısı

İşverenler

Cvideom.com sitesi iş birliği araçları ve video cv gibi kaynakları ile kullanıcılara olumlu ve güvenilir bir işe alım deneyimi yaşatarak,işe alım yapan uzmanların ilk iş görüşme aşamasındaki mülakat sürecinden zaman tasarrufu sağlamayı hedeflemektedir. Cvideon.com iş verenler için altyapısı ile her boyutta sorunsuz dijital deneyim ve insan kaynakları taleplerini karşılamak için müşterilerine uyum sağlamaktadır.

 

Cvideom.com ile çalışanlarınızı evde, ofiste veya herhangi bir yerde seçebilir, güvenli ve sorunsuz bir şekilde adayların iş deneyimlerini cv videoları sayesinde izleyebilir ve işe alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Kullanıcılarımıza en iyi birleşik deneyimleri sunmak için teknolojiler, konumlar, kuruluşlar, şirketler ve adaylar arasındaki sınırlar arasında köprü kurmayı hedefliyoruz.

Çeşitli istihdam ilişkilerinde çözümler sunuyoruz

  • En iyi yetenekleri çekin ve elde tutun

  • Yetenek havuzunuzu genişletin

  • Gelişmiş ve hızlandırılmış inovasyon ile rekabet gücünüzü artırın

Group Corporate Video Conference Computer Monitor Screen_edited.jpg

CVideom.com ile iş ilanlarınızı yayınlayabilir harika çalışanlar bulabilirsiniz

Aşağıdaki formu doldurun ve işe alım uzmanlarımızdan bire bir toplantı ayarlamak ve süreci ilerletmek için kısa süre içinde sizinle iletişime geçilecektir.

Thanks for submitting!

Cvideom ik otomasyonu hizmetlerine odaklanan dijital ortamdaki entegratör iş ortağınızdır.

Cvideom.com & İkdergi.com 

Deneyimli ve kendini işine adamış sistem ik yöneticilerinden oluşan ekibi, geleneksel insan kaynakları alt yapısından modern, çevik bir çözüme kadar süreçlerde temel bir geçişte size yardımcı olmak için burda.

Cvideom.com & İkdergi.com

bottom of page