top of page
Group Corporate Video Conference Computer Monitor Screen_edited.jpg

Cvideom’a hoşgeldiniz..

Daha iyi bir  işe alımı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygın ve Güçlü Üyeler
 

Çok Yönlü
Etkileşim

Kariyer hedefleri

Cvideom.com Hakkında

Neden hizmetlerimizi seçmelisiniz ?

Cvideom.com, sektörde insan kaynakları ihtiyaçlarını karşılayan işveren ve adayları güvende tutan, işletmeler için ik çözümleri sağlayacak bilgi ve deneyime sahiptir. Cvideom.com olarak yaklaşımımız, bugünün ve geleceğin düşüncesi ile  insan kaynakları sektöründe yenilikçi ve sürekli gelişim ilkeleri ile kullanıcıların veri ve bilgi gereksinimlerini karşılayan kapsamlı ve güvenli bir iş arama motoru platformudur.

Bizim Sürecimiz

İnsan kaynakları sektöründe işe alım verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve şirketlere doğru işe doğru adaylar sağlamak için hem iç kaynakları hem de ortak kaynaklarını kullanan tüm projeler için işveren ve adaylara çözümler sağlar. Amacımız, insan kaynakları mülakat süreçlerini mümkün olduğunca basit ve anlaşılır hale getirmek ve işe alım süreçlerini daha keyifli bir deneyime dönüştürmeyi hedeflemektir.

Yükümlülüğümüz

Güvenlik, sunduğumuz tüm hizmetlerin temel ilkesidir. Cvideon.com ağ erişim kontrolünden güvenlik duvarlarına, gelişmiş tehdit algılamadan uygulama güvenliğine, kimlik yönetiminden mikro segmentasyona, kablosuz ağlardan veri merkezlerine, uç noktalardan sunuculara kadar çok sayıda güvenlik ağına sahiptir.

İş İlanları

Herhangi bir sorunuz veya düşünceniz var mı?

Her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

bottom of page